Centrum Medyczne, Przychodnia Doktor

23-200 Kraśnik, Narutowicza 1

81 825... 06 01więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Siedziba w Kraśniku przy ul. Narutowicza 1 funkcjonuje od 1996 roku na rynku lubelskim. Prawie już 20 lat świadczymy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii, endodoncji, protetyki i ortodoncji.

W stomatologii u naszych pacjentów stosujemy tylko najnowsze materiały nanoceramiczne i nanohrybrydowe aby zęby służyły jak najdłużej.

W 2001 roku otworzyliśmy oddział w Kraśniku dzielnicy fabrycznej przy ul. Krasińskiego 11, gdzie świadczymy usługi z zakresu stomatologii, endodoncji, protetyki i ortodoncji. Przyjmują najlepsi ortodonci z Lublina. Obserwując ciągle potrzeby naszych podopiecznych uruchomiliśmy program leczenia chorób tarczycy i zaburzeń hormonalnych zatrudniając lekarza endokrynologa. Endokrynolog przyjmuje bezpłatnie w poniedziałki pacjentów, którzy złożyli deklarację wyboru do przychodni.

W 2002 roku rozszerzyliśmy zakres usług o lekarza rodzinnego, pielęgniarkę środowiskową rodzinną i położną środowiskową.

W 2008 roku otwarcie oddziału przy Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Wólce Gościeradowskiej, gdzie wykonywane są świadczenia stomatologiczne i protetyczne.

Dbając ciągle o  najwyższą jakość świadczonych usług uzyskaliśmy w 2011-2012 roku wsparcie w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2007-2013 pozyskując środki na inwestycje z Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Wychodząc naprzeciw wymaganiom pacjentów oraz troszcząc się o dobro, bezpieczeństwo i komfort dokonaliśmy inwestycji poprzez zakup nowoczesnej aparatury medycznej, która usprawniła pracę lekarza i podniosła jakość wykonywanych usług.

W 2014 roku otworzyliśmy Rehabilitację i Fizjoterapię w pełnym zakresie. Zabiegi bezpłatne. Umowa z NFZ.

Inwestycje zrealizowane:

 • Radiowizjografia cyfrowa w gabinetach stomatologicznych ze zminimalizowaną do zera dawką promieniowania w porównaniu do tradycyjnego rtg. Pacjent dzięki temu jest zdrowszy i otrzyma obrazu swojego zęba na ekranie monitora komputera z zapisem cyfrowym na płycie CD zamiast tradycyjnej kliszy.
 • Nowoczesne unity stomatologiczne najwyższej klasy sterowane mikroprocesorem z mikrosilnikiem endodontycznych  bezszczotkowym, oświetleniem LED i wieloma innymi innowacyjnymi funkcjami. Unity przystosowane są również do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
 • Innowacyjna protetyczna odlewnia indukcyjno-próżniowa, dzięki której pacjent otrzymuje stałe uzupełnienia protetyczne tj. koronki, mosty z największą dokładnością.
 • Innowacyjny aparat Ultrasonograficzny USG, który potrafi nieinwazyjnie zobrazować z największą precyzją  wszystkie ludzkie narządy i tkanki w technologii Dopplera w obrazie rzeczywistym.
 • Nowoczesna rehabilitacja w ramach umowy z NFZ w pełnym zakresie usług otworzona w połowie 2014 roku z innowacyjnym sprzętem do magnetoterapii, laseroterapii, elektroterapii, nowoczesna diatermia indukcyjna bez szkodliwego promieniowania, hydroterapia, krioterapia.

 

4

 

Kontakt

23-200 Kraśnik,
Narutowicza 1

81 825... 06 01więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: przychodniadoktor.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd